en ru
+90 549 640 65 77
Otel

Otel

Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda, muhteşem konumlanmış 83 bin metrekarelik peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet; Le Méridien Bodrum Beach Resort.

Tamamı nefes kesen panoramik manzaralı, şık, zarif, kaliteli anlar ve kusursuz konfor için stilize edilmiş, modern sanat eserleri ile çevrili tamamı komple deniz manzaralı odalar, süitler, rezidanslar ve villalar ile uluslararası standartlarda lüks bir deneyim sunuyor. Le Méridien Bodrum Beach Resort, havalimanına sadece 15 dakika uzaklıktaki yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan konumu, 650 metrelik tesise özel beyaz kum plajında ufkunuzu sınırsız maviyle genişletebilir, sunduğu eşsiz deneyimleri, hissettirdiği tazeleyici bir özgürlük duygusu ve evrensel bir şıklıkla hayallerinizin sınırlarını zorlayarak kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz.

Konforu, tertemiz havası ve mavinin dans eden tonları ile sabahın tazeliğini yüzünüzde hissedin. Tüm odalardan kesintisiz deniz manzarası Le Méridien Bodrum konuklarına sunulan en değerli ayrıcalıklardan biri. Projedeki 5 farklı dünya mutfaklarından oluşan restaurantlar, 6 bar, Vitalica Wellness Clinic, 650 metre özel beyaz kum plaj ve sosyal aktiviteler, size kendi evinizin rahatlığında ayrıcalıklı bir yaşam alanı şansı sunuyor.

 

Dünyanın en seçkin dizayn yarışmalarından A’ Design Award’da mimari, bina ve yapı dalında gümüş ödül sahibi konut projesi Le Méridien Beach Bodrum, Bodrum’un büyülü atmosferini şık ve eşsiz bir tasarımla harmanlayarak her anınızı unutulmaz kılacak.

 

Le Méridien Bodrum, 2017’de İsviçre’de düzenlenen törenle “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Plaj Oteli” ve 2018’de Bali’de düzenlenen törenle “Avrupa’nın En İyi Lüks Villa Resort’u” seçilerek turizm Oscar’ı olarak kabul edilen “World Luxury Hotel Awards”ı da iki kez alan Le Méridien Bodrum Beach Resort, lüks ile sağlıklı yaşamın buluşma noktasına sizleri davet ediyor.

Gurme Lezzetler
650 Metre Uzunluğunda Özel Koy
Ödüllü Mimari Tasarım
Denize Sıfır

GENEL GÖRÜNÜM