en ru
+90 549 640 65 77
Rezidans ve Villalar

Rezidans ve Villalar

GENEL BAKIŞ

DOĞANIN KALBİNDE HUZUR DOLU BİR ORTAM

Ödül alan çağdaş tasarımı ve detaylardaki kusursuz özeni ile Ege’nin muhteşem manzarasıyla 3 yatak odalı teras daireler ve 4 yatak odalı bahçe dubleksleri, lüks yaşamın eşsiz konforunu garantiliyor. 4+1 bahçe dubleks rezidanslar ve 3+1 teraslı rezidanslardan oluşan Le Méridienn Bodrum Residences’da her odadan terasa çıkış yapılabilmektedir.

Le Méridien Bodrum Residences'da geçirdiğiniz her gün birinci sınıf hizmet kalitesi, restoranları ve çeşitli aktiviteleriyle sizi kendi evinizin rahatlığında hissettiriyor. Bodrum Uluslararası Havalimanı’na 13 kilometre mesafede 83.000 m2’lik bir yarımadada konumlanan Le Méridien Bodrum Residences; 18 blokta 76 rezidansa sahiptir.

Almanya'da projeye özel üretilmiş camlar ile yüksek derecede ısı izolasyonu ile enerji verimliliği sağlamakta ve iklimlendirme ihtiyacı minimumda tutularak 12 ay yaşamaya uygun olan bu rezidansların; 200 m2 ile 500 m2 arasında kendisine ait bahçe alanı mevcut olmak ile birlikte tüm odalarından ve banyolarından deniz manzarası görülebilmektedir. Ayrıca rezidanslar Le Méridien standartlarında full dekorasyonlu ve ileri teknoloji ile tasarlanmış evlerdir.

Le Méridien Standartlarında Dekorasyon
Ankastre Donanım
365 Gün Otel Konforu
Le Méridien Bodrum Beach Resort Hizmetlerinin Tamamından Yararlanın
650 Metre Uzunluğunda Özel Koy
Ödüllü Mimari Tasarım
Denize Sıfır
Markalı Rezidans Gelir Modeli

GÖRÜNÜM

HİZMETLER